The Tax Collectors in concert!

De Tax Collectors, de band met een frisse sound, die liederen schrijven en zingen over het leven en God, waren een paar jaar geleden in onze kerk voor een schitterende avond. Check hier.

Nu houden zij een pre-release gig voor hun eerste CD. En jij kunt erbij zijn!

Kaarten (à € 5,- per stuk) worden verkocht aan de kassa van MuzyQ. Let op, het aantal plaatsen is beperkt. Wil je zeker weten dat je erbij bent, reserveer dan alvast je kaarten via het formulier op hun website. Ze leggen de kaarten dan bij aankomst voor je klaar. Tijdens het optreden kun je je inschrijven voor de eerste – exclusieve – exemplaren van de nieuwe CD.

Waar en wanneer?

  • Wanneer: 01.07.11 – 21:00
  • Waar: MuzyQ (Atlantisplein 1, Amsterdam)

Alvast een voorproefje? Luister dan hier maar naar. Een eigentijdse vertolking van deze Psalm:  Horn Of Victory

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt cookies Info »

Europese wetgeving verlangt dat de volgende informatie aan u kenbaar wordt gemaakt:

Deze website maakt standaard gebruik van cookies om zo optimaal mogelijk te functioneren. Door op 'Accepteer' te klikken of deze site verder te bekijken stemt u daarmee in. Stemt u niet in, verander dan de cookie-instellingen van uw browser.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Sluit (close)