Groentje in Amsterdam

Zin in een onverwachte ontdekkingstocht door Amsterdam? De diaconie van onze kerk organiseert op 11 april 2019 een verrassende avondtoer langs duurzame plekken in de hoofdstad, speciaal voor jongeren van 20-35 jaar die hun eigen leven (wat) duurzamer in willen richten.

Het wordt geen belerende bijeenkomst, of een hoorcollege, maar een leuke inspiratietoer waarmee je zin krijgt om je eigen steentje bij te dragen aan een betere, duurzame toekomst. We gaan onder meer aan het appelbier, en maken kennis met geweldloze shampoo.

Nieuwsgierig geworden? Geef je op via e.schultz@diaconie.com. De ontdekkingstocht start om 19.30 uur.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt cookies Info »

Europese wetgeving verlangt dat de volgende informatie aan u kenbaar wordt gemaakt:

Deze website maakt standaard gebruik van cookies om zo optimaal mogelijk te functioneren. Door op 'Accepteer' te klikken of deze site verder te bekijken stemt u daarmee in. Stemt u niet in, verander dan de cookie-instellingen van uw browser.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Sluit (close)